tit home kontakt novinky o_nas psi vrhy odkazy english home kontakt novinky o_nas psi vrhy galerie odkazy navstevni_kniha
 
 
   
Kvalita či Kvantita - článek odchov ref dopisy
Pes či fena - článek
 

Březost potvrzena. Pokud vše dopadne dobře můžeme se těšit na štěňátka na konci března 2020 v barvě ee red!

V případě zájmu o naše štěňátko pište ma email jeffija@seznam.cz

Prosím do svého e-mailu zahrňte i následující informace:
krátce o Vás a Vaší rodině
kde žijete (dům, byt)
zda máte nějaké zkušenosti s BOC
účel, proč chcete štěně - na výstavu, na chov, mazlíčka do rodiny apod

 

Club Ch JCh Just a Little Chilli Jeffija „Chillinka“ je fenka většího vzrůstu v krásné tmavé barvě ee-red. Její předností je prostorný pohyb typický pro borderku. Výstavní tituly dokazují, že je také krásná v exteriéru. Po pracovní stránce má složenou zkoušku vloh ZVOP a dále složila několik zkoušek sportovní kynologie.  Je to velký mazel, ale zároveň pracovitá fenka s chutí do všech aktivit. Miluje všechny lidi a neustále by se mazlila. Ve smečce je nekonfliktní a nemá problém s jakýmikoliv zvířaty. Tatínkem plánovaného vrhu je zkušený a velmi úspěšný  ICh GCh Clermont Ferrand Dajavera. „Monty“ je jedním z úspěšnějším psem v australské červené barvě v ČR. Je nejenom krásného exteriéru, ale i pracovně šikovný. Má složenou pracovní zkoušku HWT a mnoho let působil na poli flyballu, kde si vyběhal titul FLY 18. Povahově je to temperamentní pes, který by i ve svých letech stále chtěl něco dělat. Tím že mnoho let působil jako flyballový pes dokazuje, že ve smečce mu nedělá problém fungovat bez problémů.

HLEDÁME BUDOUCÍ SPOLUMAJITELE Z OKOLÍ PARDUBIC. HRADCE KRÁLOVÉ, ŽAMBERKA, CHRUDIMI, SLATIŇAN A OKOLÍ. V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE EMAILEM.

Chovatelský servis je samozřejmostí a velmi rádi poradíme s výcvikem, výstavami a případným zájmem o canisterapii.

Prosíme zájemce, aby si nejprve prošly všechny potřebné informace, které je zajímají, případně poté pokládaly konkrétní dotazy přímo nám. Na našich stránkách zveřejňujeme informace zdravotní, výstavní a povahové rodičů štěňat. V případě zájmu o další generace či širší příbuzenstvo můžete využít odkaz níže uvedené.

Dříve, než se rozhodnete pro štěňátko z jakékoli chovatelské stanice, doporučujeme následující odkazy...

Databáze border kolií celého světa - www.anadune.com
Databíze border kolií ČR - http://bcccz.cz/gen/genealogie.php
Databáze gonioscopie- glaucom - http://bc-glaucomadatabase.synthasite.com/
Databáze genetických testů, CEA, NCL a TNS - http://www.bordercolliehealth.com/
Databáze epilepsie - www.epilepsybc.weebly.com
Databáze OCD - http://drawmebc.net/ocd/

Dále upozorňujeme zájemce, aby si ověřili zda je chovatelská stanice opravdu mezinárodně chráněná a chová výlučně pod FCI na stránkách www.fci.be (zde jsou vypsány všechny mezinárodně uznané chovatelské stanice nejen v ránci ČR, ale celého světa). Již několikrát jsme se setkali s tím, že chovatelksé stanice mylně informují o tom, že jsou štěňátka s PP nejen bezi borderkami a opak byl pravdou!!!


Copyright © 2010 JahCrew | All Rights Reserved | Home | Contact

Jeffija